“Joanna Chyłka” – bijąca rekordy popularności seria Remigiusza Mroza

“Joanna Chyłka” – bijąca rekordy popularności seria Remigiusza Mroza

Seria “Joanna Chyłka” (https://www.taniaksiazka.pl/seria/joanna-chylka) to perła w koronie twórczości Remigiusza Mroza. Od samego początku, aż do chwili obecnej powieści z bezkompromisową i nieustępliwą prawniczką w roli głównej, cieszą się olbrzymim i niesłabnącym zainteresowaniem czytelników.

Intrygujące batalie sądowe, liczne podstępy i wszelkie prawnicze chwyty, to główne filary bestsellerowej powieści. 

Remigiusz Mróz – seria “Joanna Chyłka”

Remigiusz Mróz dostarcza prawdziwej uczty wszystkim czytelnikom, którzy pasjonują się prawniczymi rozgrywkami. Świat wykreowany w książkach z serii “Joanna Chyłka” to istne sądownicze szachy, tyle że do gry nie służą bierki, a paragrafy i retoryka.

Trzymająca w napięciu i niemalże uzależniająca historia tytułowej prawniczki, Joanny Chyłki, podbiła serca czytelników w całym kraju i nic nie wskazuje na to, aby jej fenomen miał się skończyć.

Autor, jak nikt inny, potrafi przenieść czytelnika na sądową salę, oddając w pełni jej ducha. Sam jest w końcu absolwentem studiów prawniczych, które ukończył z wyróżnieniem. 

Prawnicza intryga w bestsellerowej serii “Joanna Chyłka”

Choć z początku historia przedstawiająca sądownicze potyczki Joanny Chyłki miała stanowić jedną książkę, to – na szczęście dla fanów powieści – udało się przekonać autora do przekształcenia jej w serię.

Dziś składa się ona z trzynastu następujących tomów: “Kasacja”, “Zaginięcie”, “Rewizja”, “Immunitet”, “Inwigilacja”, “Oskarżenie”, “Testament”, “Kontratyp”, “Umorzenie”, “Wyrok”, “Ekstradycja”, “Precedens”, “Afekt”.

W jakiej kolejności czytać serię “Joanna Chyłka“? To często padające pytanie, odpowiedź znajduje się natomiast powyżej. Powyżej wymienione tytuły to chronologicznie ułożony schemat ich czytania.

“Joanna Chyłka” – intrygujący świat prawniczych sztuczek

Choć seria składa się ze sporej ilości tomów, niema na jej łamach miejsca na monotonię czy nudę. Joanna Chyłka stawiana jest przez autora w najrozmaitszych sytuacjach, a podejmowane przez nią sprawy poruszają sprawy, począwszy od morderstw w rodzinie, aż zabójstwa w celu wyłudzenia.

Wiele podejmowanych przez główną bohaterkę wyzwań prawnych ma również swoje drugie dno. Czytelnicy poznają samą prawniczkę z różnych stron.

Kiedy nowa “Chyłka”?


Przebojem podbijająca księgarnie seria to prawdziwy fenomen. Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych tomów. Kiedy 14 tom serii “Joanna Chyłka” pojawi się w sprzedaży? Tego na chwilę obecną nie wiadomo.

W międzyczasie warto sięgnąć również po inne książki Remigiusza Mroza, które elektryzują i pochłaniają bez reszty.

 

 

Share